СТАРШИЙ МАТРОС ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ УКРАЇНИ СТАВ ПОЧЕСНИМ МЕШКАНЦЕМ РОЗВАДІВСЬКОЇ ОТГ

Почесну відзнаку Героєві вручає голова Розвадівської ОТГ Роман Сидор

Слід зазначити, що Андрій Оприско став першим почесним мешканцем ОТГ. А можливим присвоєння такого звання стало завдяки розробленому нещодавно Положенню про почесного мешканця ОТГ, яке депутати обговорили і затвердили якраз напередодні повернення українського полоненого із російського полону на рідну землю.

Депутати вважають, що Андрій Оприско, який не порушив присяги служити народу України, не зрадив державу Україну, а навпаки – у нелегких умовах тривалого перебування у російській в`язниці довів світові, що Україна, як окрема незалежна держава є і завжди буде, вартує такої відзнаки. Адже у всьому цивілізованому світі громадян, які своїм особистим внеском у розвиток суспільства, у відродження та примноження надбань національної культури, створення матеріальних та духовних цінностей, піднесення авторитету населеного пункту чи району на державному рівні, миротворчу, доброчинну діяльність, за мужність і відвагу при порятунку людей, зміцнення законності і правопорядку, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та стихійного лиха, здобули популярність і повагу завдяки вагомому особистому внеску в розвиток місцевості, відзначають в особливий спосіб, виявляючи таким чином цій людині повагу і шану. Андрій Оприско, житель села Надітичі, яке входить у Розвадівську ОТГ, без сумніву, заслуговує на таку повагу і жителі ОТГ підтримують ініціативу депутатів, а головне – пишаються, що живуть поряд з Героєм.

Ну, і як без спілкування…

Нагадаємо, днями у Миколаївському міському палаці культури, де у смітнику було виявлено фотографії новочасних Героїв, які загинули у зоні АТО на сході України та волонтерів розгорівся справжній скандал…

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *