МЕР НОВОГО РОЗДОЛУ У КИЄВІ ПОПЕРЕДИВ ПРО ТЕХНОГЕННУ КАТАСТРОФУ


«У Новому Роздолі та Новояворівську потрібно оголосити техногенну катастрофу регіонального масштабу»

«У Новому Роздолі та Новояворівську потрібно оголосити техногенну катастрофу регіонального масштабу» – про це сьогодні, 16 жовтня з трибуни ВР Українии заявив нардеп від округу -Тарас Батенко.

Таку думку підтримав і міський голова Нового Роздолу Андрій Мелешко, зазначивши, що «ситуація у містів край напружена. Ми стоїмо за крок до техногенної катастрофи», – зауважив міський очільник. Він також наголосив на тому факті, що компанія – управитель «Гарант Енерго М», яка незрозуміло яким чином була призначена для керівництва ТЕЦ у містах Новий Розділ і Новояворівськ, вже більше як пів року не виплачує зароблене працівникам цих ТЕЦ і не дає людям жодних пояснень. Більше того, зазначив новороздільський мер, міська система теплопостачання зовсім не підготовлена до опалювального сезону. Відтак, як людина, якій виборці довірили керівництво містом, Мелешко звернувся до Уряду з проханням спільно з обласним керівництвом Львівщини створити урядову комісію, яка працюватиме до моменту запуску тепла у місті.

Тим часом Тарас Батенко, виступаючи з трибуни Верховної Ради, звернувся до Кабінету Міністрів, до Прем`єр – Міністра України Олексія Гончарука з проханням допомогти регіональній владі знайти кошти на погашення величезної заборгованості із зарплати перед працівниками ТЕЦ, та не допустити зриву опалювального сезону у вищезазначених населених пунктах. В іншому випадку – громадяни цих міст вийдуть на протести, перекриватимуть дороги державного значення.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *