АСФАЛЬТ – ЦЕ ДОБРЕ, АЛЕ ВОДА В КРАНІ – ЦЕ ВАЖЛИВІШЕ!

Ну, потішилися і годі…

У Миколаєві (на Львівщині) останнім часом склалася доволі дивна ситуація – одні мешканці співають владі дифирамби за відремонтовані ділянки вулиць, інші нарікають на ці ремонти, а деякі взагалі чхати хотіли на те, що робиться у місті, адже у них власні плани!

Днями у соцмережах появилося фото, де мешканець нещодавно відремонтованої вулиці Гагаріна  вирішив прокласти трубу чи то для водовідведення, чи то – водозабезпечення. Словом, не це важливо. Обурив миколаївчан той факт, що внаслідок цих робіт поруйновано асфальтне покриття, якого мешканці вулиці чекали роками. Люди так тішилися новеньким ремонтом, що навіть на знак вдячності не полінувалися прийти на сесію Миколаївської міської ради, яка відбулася 25 вересня, аби подякувати (хоча, мабуть, це обов`язок влади, скеровувати кошти платників податків на  покращення їх добробуту) за ремонт вулиці. Та, як бачимо, не всі вміють цінувати  те, що для них робиться.

Тепер ось цікаво, чиїм коштом ця ділянка дороги буде відремонтована і чи влада взагалі зверне увагу на цей факт. Адже – не факт, що отой «невдячний» не виявиться якимсь близьким знайомим мера чи якогось депутата. А про те, як мер реагує на подібні вчинки своїх прихильників, можна зробити висновок з ремонту асфальтного покриття вулиці Львівської, який проводився сином голови бюджетної комісії Миколаївської міської ради, депутата Мирона Конечного, і де потрачено майже мільйон гривень, а роботи не видно. Більше того, на звернення депутатів провести перевірку використаних коштів, створити комісіюза цим фактом (про це було навіть прийнято рішення сесії) мер воліє або відмовчуватися, або вже за притаманною йому звичкою – переводить стрілки на тих, хто пробує добитися справедливості…

(Фото із соцмереж)

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *