ВОГНЕБОРЦІ ЗАВЖДИ НА ПОСТУ

19  вересня 2019 року о 22 год. 27 хв. до служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: село Велика Горожанка Миколоївського району. Після прибуття чергового караулу на місце виклику покрівля будівлі була на половину охоплена вогнем. Не втрачаючи ні секунди, працівники служби порятунку негайно приступили до гасіння пожежі та забезпечили захист для розташованої поблизу будівлі. Загалом, завдяки оперативним та професійним діям рятувальників було врятовано 2 будівлі. Пожежу рятувальники швидко локалізували та о 23:43 год. успішно ліквідували.

21 вересня 2019 року о 23 год. 44 хв. до вогнеборців надійшло повідомлення про пожежу в господарській будівлі, за адресою с. Велика Воля Миколаївського району. Злагодженими та швидкими діями працівників служби порятунку будівлю вдалося врятувати. Пожежу було швидко локалізовано та згодом успішно ліквідовано.

22 вересня 2019 року о 17 год. 12 хв. до чергового диспетчера 19 ДПРЧ м. Миколаїв надійшло повідомлення про пожежу сухої трави на відкритій території за адресою село Більче Миколаївського району. На пожежу було негайно направлено місцеву пожежну команду Більченської сільської ради. Професійними діями працівників Більченської МПК пожежу вдалося швидко ліквідувати.

Внаслідок пожеж ніхто не постраждав, причини загоряння наразі встановлюються.

Інспектор 19 ДПРЧ Володимир Томілов

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *