АРМА НЕСЕ ОСОБИСТУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ…

Селекторна нарада у Львівській ОДА

Сьогодні, 26 вересня, під час урядової селекторної наради відбулося обговорення питання підготовки житлового фонду, об’єктів соціальної інфраструктури та підприємств житлово-комунального господарства місцевих органів влади до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року.

Під час розмови голова Львівської ОДА Маркіян Мальський звернувся до Уряду за підтримкою у питанні недопущення зриву опалювального сезону в містах Новий Розділ та Новояворівськ, які стали заручниками недолугої роботи АРМА та інших правоохоронніх структур.

Очільник Львівщини зазначив, що загалом підготовка до опалювального сезону на Львівщині проходить добре. «Але маємо проблемні питання щодо підготовки у містах Новий Розділ та Новояворівськ. Зокрема, це стосується виплати заробітної плати працівникам цих ТЕЦ. Просимо вашого сприяння у вирішенні питання задля недопущення зриву опалювального сезону та вчасної подачі тепла у будинки мешканців Львівщини», – зазначив Маркіян Мальський.

У свою чергу, Міністр розвитку громад і територій Альона Бабак, зазначила, що Міністерство у наближчий час подасть до Кабміну розпорядження, у якому буде зазначено, що АРМА несе особисту відповідальність за запуск роботи ТЕЦ у Новояворівську і Новому Роздолі.

Тим часом, поки чиновники найвищих рівнів призначають відповідальних за можливий зрив опалювального сезону, працівники ТЕЦ шукають собі роботу. Адже люди не можуть працювати задармо. Та і від того, що «АРМА несе особисту відповідальність» ситуація навряд чи зміниться. Як то кажуть, борги треба повертати, а де взяти гроші – ніхто не знає. Адже факт розкрадання газу арештованими ТЕЦ і досі недоведено.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *