“ЧОРНИЙ ВОРОН” – СКОРО У ВІТЧИЗНЯНИХ КІНОТЕАТРАХ

           

Як повідомляють творці фільму, прем`єра повнометражної історичної драми “Чорний ворон”, знятої за мотивами однойменного роману-бестселера Василя Шкляра, відбудеться вже цієї осені. Популярні українські актори, автентична місцевість та захоплюючі образи у поєднанні з безсмертним сюжетом історичної драми повідають українському глядачеві про трагічну долю справжніх патріотів.

Автор бестселера Василь Шкляр розповідає: «Багато відомих і впливових людей, починаючи з президента Ющенка, бралися за реалізацію проекту з екранізацї роману «Чорний Ворон». Та все завершувалося красивими словами. Одного разу до мене підійшов Тарас Батенко – тоді ще навіть не депутат – і сказав: «Я розіб’юся, але зроблю все, щоб такий кінофільм вийшов на екрани». Чесно скажу, не вірилося. І ось сталося. Маємо повнометражний історичний блокбастер. Щасливо зійшлися зірки під ім’ям натхненника холодноярської боротьби Тараса Шевченка. Поштовх екранізації дав Тарас Батенко, режисером фільму став Тарас Ткаченко, сценарій написав Тарас Антипович, роль отамана Чорного Ворона зіграв Тарас Цимбалюк. Спасибі тобі, Тарасе!»

Тож, завдяки сприянню Тараса Батенка, залученню приватних коштів та підтримки Держкіно вже восени цього року українці зможуть насолодитись переглядом фільму на екранах кінотеатрів.

Стрічка “Чорний Ворон” розповідає історію життя і кохання Івана на прізвисько Ворон, якому випала доля стати учасником повстанського руху за часів Холодноярської республіки. Споконвічна жага українців до свободи не дає головному герою залишатися осторонь від важливих подій, які розгортаються в його селі. Саме тому він сміливо жертвує спокоєм і сімейним затишком і починає відчайдушну боротьбу за незалежність рідної землі.

Дивіться фільм “Чорний Ворон” у всіх кінотеатрах України!

Tagged with:     , ,

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії