ІСТОРІЯ З ДЕПУТАТОМ – НАЙТМЕНОМ ПРОДОВЖИЛАСЯ НА СЕСІЇ

           

26 червня депутати Миколаївської міської ради черговий раз зібралися у душному кабінеті міського голови, аби попрацювати.

А відкрив 55 чергову сесію міський голова процедурою роздачі сувенірних тарілочок від місцевої майстрині – гончарки Ганни Драголюк. І це був мабуть єдиний позитивний момент того зібрання, бо далі на Щебеля і тих, хто підтримує його так би мовити «політику», полилося чимало претензій і звинувачень… І першими слово для висловлення невдоволення отримали жителі вулиці Лисенка, яку так зремонтували, що дощові води почали підтоплювати людські садиби. Причому, як зауважили скаржники, дорожники так «старалися», що для повені навіть не треба чекати великого дощу (докладніше про це за посиланням: http://wp.me/p8ZMg0-Uu )

Оповідаючи про свою біду, люди розповіли і про нічні пригоди, які мали місце напередодні Дня міста (тоді депутат – голова бюджетної комісії Мирон Конечний о 22 годині приїхав трактором і насипав їм під браму болото (дивіться відео)

Але найбільше обурення викликала реакція міського голови на почуте.  Йому вистачило нахабства робити людям заувадження та робити вигляд, що це його не стосується. На кожну паузу він цинічно запитував: «у вас все?» А коли хтось ізприсутніх запропонував вибачитися перед людьми за себе і свого депутата, він відповів улюбленою фразою – як щось не подобається – «звертайтеся в правоохоронні органи».

До речі, подібна поведінка міського голови спостерігається не лише у стосунку до звичайних людей. Свою пихатість і зверхність він демонструє кожного разу, як до нього звертаються депутати, які відмовилися бути його маріонетками і весь час ставлять незручні запитання. Він може собі дозволити чіплятися за слова, роздавати недоречні поради, принижувати та ігнорувати їхні звернення, взяти хоча б ситуацію з депутатом Володимиром Леськівим. Його вже пів року не запрошують на депутатську комісію з питань регламенту, депутатської етики та законності. Однак, незважаючи на звернення, міський голова жодним чином не реагує на цю ситуацію а кожного разу, коли депутат піднімає це питання він знову радить”звертайтеся у правоохоронні органи”.

Не менш емоційно обговорювалося і питання ремонту доріг, де претензії знову полетіли на адресу міського голови та голови бюджетної комісії Мирона Конечного. А питання, що стосувалося кар`єру ПрАТ «Миколаїв-Львівський КБК», яке спочатку було вилучене з порядку денного, але потім у трохи іншому ракурсі – знову внесене, взагалі пордило купу запитань. То ж. без докладного вивчення ситуації це рішення не вдалося.

Поки очікувала початку сесії, прийшла до висновку, що Миколаївська міска рада не особливо авторитетна установа для миколаївчан. Інакше, навіщо було комусь змінювати її назву (див фото). Цікаво, чи працівники міської ради це бачать?

а наостанок ще кілька кадрів…


Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії