ЧОЛОВІЧА СОЛІДАРНІСТЬ ПЛЮС ГАРНЕ ВИХОВАННЯ – ДОРІВНЮЄ – ГАРНА СПРАВА!

           

Березинські діти (Миколаївський район) дружно взялися прибирати дитячий майданчик, хоча ніхто їх про це не просив. І тепер сподіваються, що місце, де багато сільських малюків проводять вільний час, завжди буде чистим.

А почалося усе з того, що місцевий активіст Ігор Борисовський вирішив скосити на майданчику траву. Бо, як би там не було, а у великій траві на малечу завжди чекає чимало небезпек. Та не встиг чоловік впоратися зі своєю роботою, як зауважив, що біля нього почали збиратися дітлахи. Спочатку з мітлами і пакетами для сміття прийшли Віталік і Даниїл Куцини, далі з граблями, відрами до них поступово приєдналися – Христика Цикалюк, Настя Борисовська, Настя Борусовська, Ярослав Мацалак, Максим Калита… Діти почали очищати майданчик від сміття, загромаджували скошену траву і усе це складати в пакети.

Дорослі, які з цікавістю спостерігали за тим, що відбувається, заохочували дітвору похвалою. А мама Віталіка і Даниїла після прибирання навіть почастувала усю бригаду солодощами.

Для пані Оксани такий прояв громадянської свідомості її хлопчиків став справжньою несподіванкою.

– Коли вони прийшли додому, я тихенько запитала їх – чому вони пішли прибирати. І знаєте, яка була відповідь? «Із чоловічої солідарності!» Так вони вирішили підтримати Ігоря Борисовського. – радісно ділиться пані Оксана. – Мені було дуже приємно, що біля мене ростуть такі чоловіки, ото й вирішила нагородити їх працю.

На завершення розмови пані Оксана розповіла, що появі цього майданчика і діти, і їх батьки найбільше завдячують голові Миколаївської районної ради Тарасові Зубрицькому, який постійно тримає руку на пульсі життя у Березині і ніколи не залишається осторонь потреб селян.

Віримо, що і ці маленькі березинці виростуть такими ж дбайливими і колись дбатимуть про рідне село.

(фото Оксани Царик)

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії