ВИБОРИ БУДУТЬ. КАНДИДАТИ 123 ВИБОРЧОГО ОКРУГУ ВЖЕ ГОТУЮТЬСЯ…

           

20 червня Конституційний Суд України ухвалив Рішення у справі за поданням 62 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Указу Президента “Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів” від 21 травня 2019 року № 303/2019 і визнав його таким, що відповідає Конституції України. А тому – виборам бути і ми продовжуємо знайомство з кандидатами у депутати Верховної ради України – 2019 р, які, за нашою інформацією, на цей час вже подали документи до ЦВК та очікують рішення комісії.

Днями у Миколаєві засвітився РУХівець Сергій Дзядик. А отже, є підстави вважати, що наявна у нас інформація про те, що він має намір балотуватися по нашому – 123 окрузі, є правдивою. Тому закономірно, що виборцям цікаво знати – що із себе представляє цей чоловік?

Сергій Дзядик – 1982 року народження, освіта вища. Виходець із села Великі Глібовичі Перемишлянського району. На цей час проживає у Винниках і працює  помічником-консультантом депутата ВР Віктора Кривенка. Одружений виховує двох синів. Не займається бізнесом, проте за життя надбав 2 квартири, 2 земельні ділянки, 2 автівки (вантажна «Рено» 2010 року випуску та легкова «Фольсваген» -2005 року.) У щорічній декларації кандидата також ідеться про наявність незначної суми готівкових коштів та немайнові права на доготип Галицька Ліга КВН (статутний фонд 0 грн). Однак, основний дохід Дзядик отримує із зарплати помічника депутата, яка за останній 2018 рік становить – 72 тисячі гривень, та соціальної допомоги на дитину (17 469 гривень).  Ще 23 681 грн соціальної допомоги отримала його дружина.

Сергій Дзядик – громадський діяч. Він є засновником, а також, як зазначається у його декларації, займає керівні посади у чотирьох громадських організаціях, зокрема, МГО Галицька Ліга КВН, МГО Молодість, ЛКО Молодий Народний Рух та ГФ Народна самооборона Львівщини.

Політична кар`єра пов`язана із партією Народний Рух України, де він є членом політради, від якої, власне і є висуванцем до Верховної ради.

Якщо у вас є запитання до кандидата, то не соромтеся… Ми спробуємо отримати на них відповідь у кандидата.

(продовження знайомства з кандидатами – у чергових публікацях)

 

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії