ХТО ПРЕДСТАВЛЯТИМЕ МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОН У ВР? ОХОЧИХ БАГАТО…

           

Передвиборча кампанія в Україні стартувала і ми вже маємо імена ймовірних претендентів на депутатський мандат у 123 виборчому окрузі, до якого, нагадаємо, окрім Миколаївського району, входять Золочівський і Перемишлянський райони та Новий Розділ.

Загалом, наразі, усіх претендентів стати «слугами народу» маємо – шість (у списку ще можуть бути зміни). Зокрема, це:

Тарас Батенко (самовисуванець, член політичної партії “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”); Сергій Дзядик (Народний Рух України); Олег Дуда (Європейська солідарність); Наталія Квасецька (Слуга народу); Олександр Сорока (самовисуванець) Тарас Чолій (партія Голос); Мирослава Бабінська (ВО «Свобода»).

Майже усі висуванці на арену, так би мовити, «великої політики», зважилися вийти вперше. Щоправда, досвід депутатства на більш низьких рівнях дехто має І хоча депутатство, наприклад, у обласній чи районній, чи навіть міській і сільській раді, у порівнянні із роботою у ВР – це, м`яко кажучи, небо і земля, кожен із кандидатів вважає, що знає, що робити і як «врятувати Україну». Що представляють із себе ці «нові обличчя?» Спробуємо з`ясувати, скориставшись інтернет-ресурсами, особистим спілкуванням з кандидатами та їх помічниками. І першою за алфавітним списком у нас:

Мирослава Романівна Бабібнська. Кандидатом у народні депутати у 123-му виборчому окрузі  висунула ВО «Свобода». У депутати йде, бо вважає, що її досвід, знання, її розуміння, «що треба робити, як треба робити», її «неналежність до системи, яку треба міняти і ламати»,  дає їй «право вважати, що я можу спробувати вирішувати питання нашого округу і боротися за Україну у парламенті України. ” – розповіла Мирослава Бабінська інтернет – порталу ГО «Золочів.нет».

За партійною приналежністю кандидатка Бабінська (1962 року народження), судячи з інформації, оприлюдненої  аналітичною онлайн системою YOU CONTROL, відноситься до політичної партії «За Україну!» В`ячеслава Кириленка. Більше того, вона є однією із засновниць цього політичного осередку у Золочівському районі. Хоча у деяких інформаційних джерелах зазначається, що вона безпартійна.

За професією – менеджер у страховій компанії «Провідна» (Принаймні, про це ідеться в інформації на офіційному сайті Львівської обласної ради), де пані Мирослава є депутатом від Золочівщини.

Як депутат Львівської обласної ради Мирослава Бабінська працює у комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів  масової інформації. Кажуть, що вона «досвідчений музейник, захисниця мистецької спадщини».

Пані Мирослава – учасниця Революції Гідності, волонтер. І це, наразі усе, що нам вдалося дізнатися.

Якщо у вас є запитання до кандидатки – пишіть, спробуємо задати їх особисто претендентам на депутатський мандат.

(Про інших кандидатів – читайте у чергових публікаціях)

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії