ДО ВІЗИТУ ПОРОШЕНКА ЛЬВІВСЬКІ «ГОСПОДАРІ» СМІТТЯ ХОВАЛИ У СУСІДІВ

           

У день візиту Президента України Петра Порошенка на Львівщину на території Дроговизької сільської ради Миколаївського району відбувся «неофіційний прийом» львівського сміття, яке зловмисники вивантажили просто на узбіччя польової догори неподалік села Устя.

“Подарунок” від львівських «господарників» (з`ясувати походження сміття вдалося за чеками з львівських магазинів, що були серед відходів) виявився чималеньким – орієнтовно 4-5 вантажівок сміття – повідомив на своїй сторінці у мережі фейсбук тамтешній активіст Роман Дмитришин. Цікаво, що дорогу , куди замандрували львівські вантажівки зі сміттям, чужим водіям знайти серед полів не так легко, а відтак виникає сумнів, що не знаючи дороги, і не будучи впевненими у тому, що вони не осядуть десь у болоті, вони самі туди їхали. Отже, можна припустити, що був хтось, хто показував їм дорогу?

На сьогодні, як повідомив сільський голова Дроговижа Ігор Мельник, у поліції вже зареєстрована заява про цей злочин і, сподіватимемось, правоохоронці швидко встановлять причетних.

Знають про це і в Львівській обласній державній адміністрації, Як зауважив дроговизький війт, представники департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА навіть побували на місці події, зафіксували факт незаконного завезення сміття і пообіцяли, що завтра (30 березня) ті, хто сміття завіз, заберуть його. Непевно їм вже відомо, хто завозив?

 

Tagged with:     ,

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії