ТО СЯ ЗРОБЕ… ТО ПЕРШИЙ РАЗ (відео)

           

Сьогодні 27 березня у Миколаївській міській раді відбулася чергова сесія, яка, традиційно розпочалася із депутатських запитів і звернень. І перше звернення, озвучене депутатом – свободівцем Михайлом Галущаком, стосувалося якості ремонту доріг у Миколаєві.

Як виявилося, ця тема хвилювала і інших депутатів. І це не дивно. Адже на деяких міських дорогах, відремонтованих лише восени, асфальту вже нема, або він розлазиться наче купа щебеню. Саме тому, коли мова зайшла про виконавців робіт, депутат Микола Корецький запропонував встановити гарантійний термін ремонту 3 роки, мовляв, щоб виконавці розуміли, що роботу треба виконувати якісно, бо в іншому випадку – ремонт доведеться робити за свій рахунок, а  бюджетна комісія, виділяючи гроші, буде дивитися, чи варто такому підряднику виділяти фінансування. Ясно, що така пропозиція зачепила “за живе” голову бюджетної комісії Мирослава Конечного, адже його син, якраз і є одним із таких виконавців. Отож, чи то докори сумління його замучили, чи то ще якість незрозумілі мотиви, але депутат вирішив “розкаятися”. Він зауважив: “буду робив дороги, поки не буде добре…” – далі прямим текстом (див. відео). От тільки за чий кошт він збирається це робити – не уточняв… Щоправда, порадив усім депутатам “щось робити”.

Нагадаємо, мнулого року ми розповідали про те, як фірма сина депутата освоює кошти (читайте за посиланням) http://wp.me/p8ZMg0-NZ

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії