ЧИ БУДЕ ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА ТРУША У НОВОМУ РОЗДОЛІ?

           

Минулої неділі (24 березня) у житловому масиві Малехів у Новому Роздолі Відбулися громадські слухання щодо перейменування однієї з малехівських вулиць на вулицю імені Володимира Труша – Героя, який віддав життя під час антитерористичної операції на сході України.
Пропозицій на обговорення було кілька. Зокрема, перейменувати вулицю Пряма; перейменувати вулицю Малехівську, назвати іменем Героя вулицю, на якій будуть роздані земельні ділянки воїнам АТО. Власне,як повідомляє секретар Новороздільської міської ради пані Ірина Крачець, остання пропозиція і була підтримана громадою.
Також, з боку громадськості надійшла пропозиція, замість перейменування вулиці встановити пам’ятний знак чи меморіальну дошку для вшанування пам’яті Героя. Ця ініціатива була включена до протоколу громадських слухань, і, як зазначила пані Ірина, буде обов’язково врахована при прийнятті рішення міською радою.
До слова, за рішенням Вченої ради Львівського національного Університету імені Івана Франка, ім’я Володимира Труша присвоєно одній із аудиторій корпусу факультету культури і мистецтв по вул. Валовій, 18. За участь у національно-патріотичних заходах, громадській і волонтерській діяльності, успішне навчання, досягнення в науково-дослідницькій роботі й інших сферах студентського життя студенти факультету культури і мистецтв можуть претендувати на іменну стипендію Володимира Труша.

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії