У НОВОМУ РОЗДОЛІ ПОДЕШЕВШАВ ПРОЇЗД ПО МІСТУ

           

Вже з 12 березня, щоб заїхати з одного кінця міста в інший, новороздоляни та гості міста платитимуть не 7 гривень, як було до тепер, а 6 гривень. 
Такого результату вдалося досягти завдяки спільним діям народного депутата округу Тараса Батенка, який який ще у листопаді минулого року скерував відповідне депутатське звернення у Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА з проханням визначити правомірність дій водіїв на міжміських автобусних маршрутах загального користування №555 Львів-Новий Розділ і Новороздільської міської ради, яка звернулася до перевізника «Миколаївське АТП-14627».
У зверненнях, як зазначає Тарас Батенкао, було, запропоновано врахувати думку заявників, мешканців міста та зменшити вартість проїзду до 5 грн. Слід зазначити, що перевізники не надто поспішали із переглядом тарифу і лише після повторного звернення нардепа до т.в.о директора Департаменту Романа Кокотайла, стало офіційно відомо, що з 12.03.2019 року вартість послуги на перевезення в межах міста Новий Розділ маршрутом №555 здешевлено до 6 гривень.

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії