НЕ ПОМИЛЯЄТЬСЯ ТОЙ, ХТО НІЧОГО НЕ РОБИТЬ

           

або КОМУ ВИГІДНО ПИТАННЯ НЕ ВИРІШУВАТИ, А ПІДТРИМУВАТИ НА

ХВИЛІ СКАНДАЛУ?

Істерія навколо збереження фортифікаційних споруд у Миколаєві триває вже третій тиждень. І хоча сьогодні на позачерговій сесії Миколаївської районної ради у рішення, яке стало причиною галасу, було внесено відповідні зміни, історія, схоже, на тому не закінчиться. Спитаєте чому? Та тому, що навіть, коли депутати вже проголосували за внесення змін, ті, хто організував цей галас і далі баламутили людей.

Ну, але їх можна зрозуміти. Адже увесь цей час, поки роздувалася істерія про наміри зробити кар`єр на місці «культурної спадщини», поки збиралися підписи за збереження фортифікаційних споруд, поки розглядалося звернення депутатів про скликання позачергової сесії через це питання, у соціальних мережах паралельно обливалися брудом сякі-такі районні депутати, які начебто «продалися за гроші і тепер ні за що не захочуть змінити своє рішення». Ясно, що на фоні цих «негідників» борці – активісти, славні «ура-патріоти», які нагадаю, свого часу активно виступали за порятунок Львова від сміттєвого колапсу, схваливши завезення на миколаївське сміттєзвалище львівського сміття, виглядали героями! Адже в очах електорату – вони рятують культурну спадщину! А тут бах – і несподіванка! Районні депутати визнали свою помилку, покаялися і готові зробити усе, аби лиш не нашкодити. (див. відео) До такого, так звані активісти, аж ніяк не були готові. Бо ж, очевидно, за їх логікою, якщо районні депутати «взяли за це гроші» вони ні за що не змінять позицію. А тут такий облом. На чому ж наші «славні борці» тепер піаритимуться?

От і почали перед голосуванням викрикувати нісенітниці. Наприклад, Іван Максимович заявив, що це «голосування заднім числом», що це розвод і таке інше. У свою чергу Микола Гнатів почав щось кричати про порядок розгляду таких питань, а Ярослав Муха, як завжди, про гроші… Словом, було видно, що хлоп`ятам аж ніяк не було вигідно, аби ця сесія спокійно вирішила проблему. Більше того, проаналізувавши усе, що відбувалося того дня на депутатському зібранні, у кулуарах перед сесією, у мене чомусь склалося враження, що насправді ці люди прийшли не ради вирішення проблеми. Видавалося, що їх головною ціллю було якомога більше бруду вилити на керівника районної ради, на депутатів (адже, як почула краєм вуха в розмовах перед сесією, декому з таємних прибічників цієї компанії дуже хочеться посидіти у кріслі голови ради, мабуть, дуже хочеться знову покерувати районом), а також відвернути увагу громадськості від проблеми вже завезеного сміття.

До речі, дії так званої Громадської ради при Миколаївській РДА, точніше, її керівника Держила і секретаря Настасяка також викликають подив. Замість скликати Громадську раду, обговорити ці питання, вони самі собі «рада». Самі пишуть листи і звернення, самі приймають рішення куди йти і що розглядати, а от головна проблема Миколаєва для них як чортові ладан. Знати б чому?

 

 

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії