ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРА

           

Сьогодні 31 січня 2019 року видатний миколаївчанин, скульптор і архітектор, автор багатьох творів у своїй  галузі, зокрема, пам’ятого знаку воїнам УПА, горельєфу Андрея Шептицького (церква св. Миколая), пам’ятників – Т. Шевченку, Миколі та Корнилу Устияновичам (загалом близько двох десятків пам’ятників і скульптур лише у Миколаєві, значну частину з яких безкоштовно передав місту) – Андрій Андрійович Величко відзначає 75-літній ювілей.

З цієї нагоди голова Миколаївської районної ради Богдан Зубрицький разом із депутатами Миколаївської міської ради Михайлом Галущаком, Володимиром Леськівим, а також депутатом Львівської міської ради Андрієм Рікотою навідалися до ювіляра, який на сьогодні проживає у Львові, аби привітати його зі святом, подякувати за невтомну працю, велику любов до рідної Миколаївщини і побажати йому «Многая літа!».

Ювіляр дуже зрадів несподіваним гостям в тому числі й з рідного міста, адже спогадами найкраще ділитися з тими, хто знає про що мова. А на завершення пан Андрій охоче сфотографувався з гостями.

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії