У НОВОМУ РОЗДОЛІ БУДЕ ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА ТРУША

           

Це питання планують винести на Громадські слухання, які, за інформацією секретаря Новороздільської міської ради Ірини Кравець, оприлюдненою на її сторінці у фейсбук, відбудуться 24 березня о 13.30 біля церкви у Малехові.

Пропозиція, щодо перейменування однієї з вулиць міста на честь новітнього Героя Володимира Труша, до речі, виходця з Нового Роздолу, до Новороздільської міської ради надійшла від ректора Львівського національного університету імені Івана Франка, де навчався, а згодом і працював загиблий. – повідомляє чиновниця. Вона також зазначила, що це питання вже пройшло обговорення у комісії з питань найменування об’єктів благоустрою в м. Новий Розділ, де, власне, й було запропоновано перейменувати вулицю Пряма у Малехові.

«Ця вулиця є однією з центральних в Малехові (а Володимир народився і проживав саме в Малехові), на ній розташована церква, тому вона заслуговує носити ім’я новітнього героя, який віддав життя за Україну.» – зауважує пані Ірина.

Нагадаємо, минулого року напередодні Дня Незалежності депутати Новороздільської міської ради прийняли рішення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста
Новий Розділ» Трушу Володимиру Васильовичу» (див посилання) http://wp.me/p8ZMg0-Ly

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії