НОВОРОЗДІЛЬСЬКУ «СІРКУ» ПРОДАЛИ. НОВИЙ ВЛАСНИК ЗОБОВ`ЯЗАВСЯ ІНВЕСТУВАТИ В ОБ`ЄКТ 23 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ

           

Наприкінці минулого 2018 року, а точніше – 28 грудня регіональне відділення фонду держмайна України у Львівській області заключило договір про продаж за 15,15 мільйона гривень ПАТ Новороздільське гірничо-хімічне підприємство «Сірка» товариству з обмеженою діяльністю «Роздільська цегла».

Про це повідомляеться на відповідному торговому майданчику системи електронних продажів «Prozorro» (див фото)

Зокрема у Договір(посилання)  ідеться про те, що ТзОВ «Роздільська цегла»  зобов`язується на придбаному підприємстві зберегти основні види діяльності, які є на дату підписання, освоєння нових та підвищення наявних видів продукції, робіт, послуг. А також, протягом п`яти років інвестувати в об`єкт приватизації не менше 23 мільйонів гривень в технічне переоснащення та оновлення основних фондів товариства, підвищення якості продукції. Покупець також зобов’язався не допускати заборгованості з виплати зарплати і податкових платежів та не звільняти працівників. А гарантії того, що покупець не розпродасть підприємство по частинах, прописані у пункті «особливі умови», де зазначається, що подальше відчуження об`єкта забороняється до повного виконання покупцем умов договору.

Цікавим фактом у цьому аукціоні є те, що він відбувся лише з другої спроби (нагадаємо, у вересні 2018 року акції «Сірки» виставлялись на аукціон за ціною 178,21 млн грн), методом покрокового зниження стартової ціни, яка становила 89 мільйонів 104 тис. грн. В аукціоні взяли участь два учасники. Конкурентом переможця було ТОВ «Торговий дім Карпати НР», створене за 10 днів до проведення аукціону і яке, до речі, запропонувало кращу ціну – 16,04 млн грн, Однак, через те що, як зазначається у протоколі відхилення, підприємство не подало повний пакет документів, його недопустили до участі в аукціоні.

Довідка: Переможець аукціону ТОВ «Роздільська цегла» зареєстроване в смт. Розділ Миколаївського району у 2016 році. Директором та засновником підприємства є 32-річний Андрій Бердаль, прописаний у Трускавці і, як свідчить інформація з інтенет джерел він є «представником п’ятого покоління мистецької династії  Бердаль». Його прадід, дід та батько були різьбярами по дереву. Керівником виробництва є директор РДГХП «Сірка» Орест Копач (1995-2001).

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії