ВНАСЛІДОК АВАРІЇ НА НОВОРОЗДІЛЬСЬКІЙ ТЕЦ НОВОРОЗДОЛЯНИ ЗАЛИШИЛИСЯ БЕЗ ТЕПЛА

           

Аварія, наслідком якої став потужний гідроудар, що став причиною чисельних поривів на міських лініях теплопостачання, сталася сьогодні 12 січня, через, як заявляє керівництво ТЕЦ, стрибок напруги в електромережі.

Як зазначається в інформації, поширеній через соцмережі від керівництва Новороздільської міської ради, на ліквідацію аварії кинуті всі сили. Однак, чи вдасться швидко ліквідцвати її наслідки – це питання. Адже, як розповідають новороздоляни, пориви тепломереж виявлено у багатьох місцях. Більше того, у деяких квартирах навіть батареї отримали тріщини.

Втім, станом на 18 годину, міський голова Андрій Мелешко повідомив наше видання, що обладнання ТЕЦ почало працювати. Тому про оголошення у місті надзвичайної ситуації мова не йде.

Тим часом, до керівництва ТЕЦ виникає запитання: як до такого дійшло? Адже за усі попередні роки таких ситуацій не виникало навіть близько, бо усе було під контролем, а на випадок непередбачуваних ситуацій, в тому числі і з електропостачанням, у системі теплопостачання передбачено потужний захист! На цьому, зокрема, й нашому виданню, неодноразово наголошували спеціалісти під час репортажів про підготовку до опалювальних сезонів -ще до появи управителів. Крім того, виникають й інші запитання – чи буде проводитись розслідування, чи покарають винних? Адже люди посеред зими залишилися без тепла.

До речі, виявляється, колишній керівник ПП «Гарант Енерго М» Володимир Купчак, який так красномовно обіцяв працівникам ТЕЦ і зарплати, і премії, а новороздолянам – якісні послуги і не збирався працювати. Адже судячи з його інформації, зокрема в мережі фейсбук, де він зазначив: «я не маю, станом на сьогодні, відношення до ПП «Гарант Енерго М». 06.12.18 я продав свою частку в підприємстві і звільнився з посади директора», призначення його управителем Новороздільської і Новояворівської ТЕЦ було просто частиною якогось задуму. Знати б якого?

А ось коментар фахівця, після того, як він побував на ТЕЦ і побачив усе на власні очі:

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії