ДІТЯМ – ПРО СИСТЕМУ СУДОЧИНСТВА

           

Днями учні 5-А класу Черницької ЗЗСО IIII cт. стали учасниками дуже цікавого «Уроку справедливості», який провели представники Миколаївського районного суду Львівської області, зокрема,  старший секретар суду Анна Салій та присяжна Тетяна Болехан.
У дуже цікавій та доступній для малечі формі гості розповіли про роботу суду, про роль суддів, присяжних та інших працівників  у процесі здійсненні правосуддя. Окремо звернули увагу на тему прав і обов`язків громадян та відповідальності за порушення законодавства.  А щоб закріпити почуте, дітям було запропоновано переглянули повчальний мультфільм «Кінь проти Хом’яка» і після перегляду вони залюбки взяли участь у дискусії щодо поведінки і вчинків героїв мультфільму.
Як повідомляється на сторінці суду у соцмережах, урок проводився в межах грантового проекту «Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів» за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Нове правосуддя», а також – Асоціації розвитку суддівського самоврядування України та Ради суддів України.

(фото із соцмереж)

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії