ОДНІ ВОЮЮТЬ – ІНШІ БІЗНЕСУЮТЬ

           

Поки одні віддають життя у боротьбі з російськими загарбниками – інші з ними ведуть успішний бізнес. А найприкрішим є той факт, що список отих бізнесових структур, як повідомляється на популярному львівському сайті “Леополіс ньюс”, (див. за посиланням)

http://leopolis.news/hto-na-lvivshhyni-torguye-z-rosiyeyu-spysok-firm/

 і на патріотичній Львівщині не такий вже й маленький.

Є у тому списку і підприємства з Миколаївського району. Зокрема – Новороздільське ТОВ «Дослідно-механічний завод «Карпати». З країни агресора, як зазначається на сайті, підприємство імпортує старі залізничні вагони та запчастини до них. Контрагентами на території Росії є ООО «Брянский завод поглощающих аппаратов» та ООО «Лесстройторг» (м. Валуйкі, Бєлгородська область РФ). Обсяги імпорту у 2017 році – 2,7 млн грн, у  2018 році лише з січня по серпень – 22,3 млн грн.

Загалом Львівщина у цьому  році має від’ємне сальдо торгівлі з країною-агресором на суму 141 млн доларів США. Натомість до Росії львівські виробники змогли продати товарів лише на 30,7 млн доларів США. Серед 76 країн світу, з якими торгує Львівська область, за рівнем зовнішньоторговельного обороту Росія займає четверте місце після Польщі, Німеччини та Китаю.

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії