“ЗМОВА МОВЧАННЯ…”

           

Минулої неділі у читальному залі Миколаївської центральної районної бібліотеки (на Львівщині) відбулася презентація книги “Змова мовчання: Реакція Заходу на Голодомор в Україні 1932-33 років” автором якої є наш земляк, кандидат історичних наук Ярослав Папуга.

Того дня у вузькому колі небайдужих читачів та друзів історика прозвучало багато щирих слів про автора та його велику працю, яка, безперечно, стане ще однією відкритою сторінкою правди, яку так ретельно приховували від звичайних людей. Зокрема, у виступах майже кожного промовця, серед яких був і Народний депутат Тарас Батенко, і депутат Миколаївської міської ради Михайло Галущак, і депутат районнї ради Ігор Горін, говорилося про те, що презентована миколаївській спільноті книга – чергове свідчення найстрахітливішого злочину системи проти свого народу. Адже у виданні ідеться не лише про тих, хто мовчав про штучно створений голод в Україні, бо вони боялися, чи їм це було вигідно, але й зібрані історії про тих людей, які іноді навіть ризикуючи своїми благами, чи навіть власним життям намагалися кричати на весь світ про масове знищення цілого покоління українців.

Доречі, окремим розділом у виданні згадуються і українці з Галичини, які як могли допомагали співвітчизникам з Великої України і це робить книгу ще правдивішою, ще більшезначимою у тому розумінні, що українці завжди були єдиним народом.

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії