А МИ ТУЮ СТРІЛЕЦЬКУЮ СЛАВУ ЗБЕРЕЖЕМО

           

У неділю, 25 листопада 2018 року жителі Розвадівської ОТГ, а також гості з району, області зібралися у селі Верин, аби взяти участь в освяченні пам’ятника Українським Січовим Стрільцям, встановленому на згадку про перебування “перших добровольчих формувань” в селі 100 років тому.

Церемонії освячення пам’ятника, спонсорованого місцевій громаді місцевими підприємцями, жителями села братами Шимко, передувала урочиста Архиєрейська служба Божа, яку у сільському Храмі святого Ахистратега Михаїла відслужили парох села  – отець Василь Говгера та владика Богдан Манишин. А після завершення богослужіння зі словом-спогадом про славне минуле нашого краю виступив розвадівський  історик Роман Сколоздра.

Продовжилися урочистості вже біля пам’ятника, де зібралося чимало жителів Верина та навколишніх сіл, аби вшанувати “стрілецькую славу” і віддати шану новітнім Героям. Приємно, що до події в Розвадівській ОТГ долучилися представники влади району – Тарас Зубрицький, Андрій Кос, а також народний депутат округу Тарас Батенко.

 

 

 

 

 

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії