ДЕПУТАТИ ПІДТРИМАЛИ ЗАПИТ ЩОДО СИТУАЦІЇ З ФГ “ПОЛЯНА”(відео)

           

8 листопада у Миколаївській районній раді під час 35-ої позачергової сесії депутатом ради, заступником голови районної ради Євгеном Дзюбайлом було озвучено депутатський запит щодо ситуації, яка 6 жовтня мала місце на сільськогосподарських угіддях ФГ«Поляна»(див відео). Запит був підтриманий колегами.

Нагадаємо 6 жовтня ТзОВ «Мрія фармінг Львів», що належить до одного із найбільших агропромислових холдингів України «Мрія Агрохолдинг», який на сьогодні обробляє 185 000 гектарів земельних угідь в шести областях України, загнало техніку на земельні угіддя ФГ «Поляна» і під наглядом людей, які назвалися службою охорони, змолотило близько 50 гектарів сої, завдавши виробнику збитків на суму 1,5 млн гривень Докладніше за посиланням http://wp.me/p8ZMg0-OT
У запиті народний обранець обурився нахабством представників «Мрії». Адже, захоплюючи фермерський врожай, вони не зважали на жодні зауваження з боку представників влади, які приїхали на місце інциденту. Він також зазначив, що такі дії є неприпустимими, бо, навіть якщо між фермером і ТзОВ були якісь непорозуміння, то це не давало право останнім самовільно вирішувати проблему силовими методами, і запропонував якнайшвидше врегулювати цей конфлікт, оскільки через понесені збитки потерпає не лише потерпіле господарство, але й пайовики, з якими фермер не може розрахуватися за оренду.
З цього приводу голова райдержадміністрації Андрій Кос повідомив, що після скандальних «жнив» ним були скликані наради, де підприємствам запропонували до 1 грудня впорядкувати документи, аби таким чином з’ясувати реальну картину ситуації. Проте, про повернення «вкраденого» врожаю мова не йшла. Голова РДА вважає, що це справа правоохоронних структур і саме вони мають дати правову оцінку діям представників ТзОВ.
Тим часом правоохоронні структури не надто поспішають давати якісь оцінки. Адже, як розповідав ще раніше керівник потерпілого фермерського господарства Петро Фітьо, коли чинився злочин, представники поліції просто стояли і спостерігали. Заяву від потерпілої сторони вони не зареєстрували. А коли фермер звернувся через це до суду, – проігнорували засідання.
Начальник Миколаївського відділення поліції, підполковник Михайло Козар натомість заперечив той факт, що заява не зареєстрована. «Вона долучена до кримінального провадження, відкритого це літом, за заявою ТзОВ «Мрія» (про це ми розповімо у наступних публікаціях). А щодо правової оцінки, то повідомив, що наразі тривае розслідування і вони не можуть розголошувати його нюанси.

 

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії