ОДНІ ДЕПУТАТИ СУДЯТЬСЯ ПРОТИ СМІТТЯ, А ІНШІ – ДАЮТЬ ГРОШІ НА НОВЕ? (відео)

           

Минулого тижня, а саме 2 листопада, у Львівському адміністративному суді відбулося продовження підготовчого засідання за позовом трьох депутатів Миколаївської міської ради (Андрія Баранецького, Богдана Ткача та Михайла Галущака) щодо скасування рішення виконкому Миколаївської мїської ради про укладення договору з фірмою “Екотех”, яку пов’язують із сміттєвою фірмою “Грінера”.
Нагадаємо, у суді народні обранці вимагають скасувати вищезазначене рішення про укладення договору про співпрацю зі сміттєвою фірмою «Екотех».

Минулого разу інтереси Миколаївської міськради представляв керуючий справами виконкому (не миколаївчанин) Юрій Шпак. Однак цього разу напередодні засідання від чиновника надійшло клопотання про те, що через «сімейні обставини» він не зможе взяти участь у засіданні і, напевно, це мало означати, що його треба перенести. Таку ідею підтримали і представники третьої сторони, зокрема. юристи «Екотеху» і МКП «ЖКУ». Але – не депутати. Адже вони добре обізнані з «талантом» Шпака затягувати справи. Наприклад під час розгляду адміністативного корупційного правопорушення  http://wp.me/p8ZMg0-o8  Юрій Шпак півроку так старанно уникав засідань, що термін розгляду справи збіг і її закрили, так і не довівши до якогось логічного завершення. Саме тому депутати й наполягли на продовженні засідання без Шпака, мотивуючи свою позицію тим, що у міській раді є штатний юрист, який і міг би прибути до суду замість керуючого справами виконкому.
Суд взяв до уваги цю інформацію і вирішив не задовольняти клопотання. Проте, відкласти продовження підготовчого засідання усе ж довелося. Адже відповідачі і надіслали на адресу суду якісь клопотання. Із стислої інформації, наданої представником Феміди, можна було зрозуміти, що вони ставлять під сумнів повноваження депутатів у представництві інтересів миколаївської громади в суді. І оскільки зі змістом листів відповідачі не були ознайомлені, а відтак, надати якісь адекватні відповіді на ці «листи» без підготовки – не змогли б, продовження підготовчого засідання перенесли на 15.00 год 5 грудня.
До речі, спостерігаючи за перебігом подій навколо сміттєзвалища, де, раптом, появилося розпорядження голови ОДА Олега Синютки про виділення нової земельної ділянки якійсь невідомій фірмі, заяви «інвесторів» з фірми «Екотех» на сесії Миколаївської міської ради, яка відбулася минулого тижня, про наміри розірвати скандальну угоду, складається враження, що чиновники і місцевого рівня і обласного – затіяли якусь нову схему, аби лиш замилити людям очі. Інакше, для чого було на тій же сесії виділяти кошти (двічі переголосовували) на «розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних підсобних та допоміжних будівель та споруд промислового підприємства (для влаштування полігону твердих побутових відходів) за межами населеного пункту м.Миколаїв…»? (на фото)

 

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії