ДИТЯЧИЙ САДОК У РУДНИКАХ ПЛАНУЮТЬ ЗБУДУВАТИ ДО 2021 РОКУ

           

Нещодавно Рудниківська сільська рада, уклала договір на виконання робіт з будівництва дошкільної дитячої установи на суму 12, 8 мільйона гривень з переможцем відкритих торгів на майданчику«Prozorro» – Стрийською фірмою МПП «Фірма Західбуд».
За ці кошти фірма – підрядник повинна добудувати господарські приміщення, здійснити монтаж вікон і дверей, збудувати комунікації.
До речі, на сьогодні, як повідомляється на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, зазначений проект виконано на 33,8% і вже освоєно 16,2 млн гривень.
Слід зазначити, що рудниківчани, а особливо молоді батьки, з нетерпінням чекають на завершення будівництва. Адже попри те, що Рудники є одним із найбільших населених пунктів, де проживає 3175 осіб, з них – 243 дітей дошкільного віку, у селі нема садочка.
Відтак, з відкриттям дитячої дошкільної установи 86 молодих сімей будуть мати можливість влаштуватись на роботу, а більше 40 дітей  дошкільного віку щорічно будуть підготовлені до навчально-виховного процесу початкової шкільної освіти.

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії