МИКОЛАЇВЧАНИ – ПРОТИ СМІТТЯ: ЧЕРГОВА СПРОБА ЗУПИНИТИ СВАВІЛЛЯ ВЛАДИ

           

Вчора, 4 жовтня, у Львівському адміністративному суді відбулось підготовче засідання за позовом трьох депутатів Миколаївської міської ради (Богдана Ткача, Андрія Баранецького та Михайла Галущака) про скасування сумнозвісного рішення виконкому стосовно укладення договору із сміттєвою фірмою “Екотех” (“Грінера”).
Забігаючи наперед зазначу, що усі учасники судової тяжби на засідання прибули вчасно, хоча дехто з присутніх, очевидно, добре знаючи хитрощі миколаївського мера у затягуванні справ, мав великі сумніви, особливо щодо прибуття представників міської ради. Більше того, підтримати своїх обранців до Львова приї хали небайдужі миколаївчани. А той факт, що  справою зацікавилося ще й львівське телебачення, безумовно свідчить про резонанс цієї теми. Власне, перед початком засідання люди розповідали телевізійникам. які готували сюжет про подію,  про свої переживання і тривоги, висловлюючи велике сподівання. що цього разу суд прийме справедливе рішення, яке збігається з інтересами миколаївської громади.
Підготовче засідання, перебіг якого наші читачі можуть переглянути у відео нижче, розпочалося майже із годинним запізненням. Хочеться відзначити, що суддя, який веде справу, доволі прихильно віднісся до людей, які прийшли на слухання. Відтак, нагадавши усім, про зберігання тиші та дисципліни, аби усі змогли почути про що йдеться (а люди не вміщалися у залі) дозволив залишити дівері судового залу відкритими.
Далі – пряма мова у нашому відео за посиланнями нижче


 
 

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії