ЛЮДИ КРИЧАТЬ – “ГАНЬБА”, А ОТЦІ – ВІШАЮТЬ МЕДАЛІ

           

Сьогодні 26 вересня під час 43-ї сесії Миколаївської міської ради відбулася доволі неординарна подія – настоятель УПЦ КП Різдва Пресвятої Богородиці у Миколаєві отець Борис вручив міськогому голові А. Щебелю медаль «За жертовність і любов до України», якою, як наголосив священик, чиновника «за добрі справи» поблагословив Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.(див. відео)

Цікаво що, спостерігаючи за подією, ніхто з присутніх так і не наважився привітати Щебеля з нагородою. А активісти, які прийшли подивитися, як депутати розглядатимуть питання про ситуацію зі сміттєзвалищем, взагалі були ошелешені…
Річ у тому, що відзнаку, яку Українська православна церква Київського патріархату заснувала у 2015 році, зазвичай вручають справжнім патріотам за прояв активної громадянської позиції, героїзму, самопожертви в ході Революції гідності, захисту України на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську допомогу військовим формуванням України — Збройним силам, Національній гвардії, добровольчим батальйонам… Тож люди ніяк не могли второпати – де у тому переліку чеснот миколаївський мер?
Під час революції гідності Андрій Іванович «воював» то у суді, намагаючись довести законність перебування на посаді секретаря ради, то на гастролях десь за кордоном у клоунському костюмі. Згодом був «бій» за посаду мера. І щойно його дупа зайняла омріяне крісло, як його «активна громадянська позиція» перетворилася на величезні купи чужого сміття на місцевому сміттєзвалищі, яке отруйними джерелами потекло у криниці миколаївчан… Про героїзм взагалі мовчу, бо навіть під час сесій міський голова ховається від людей у тісному кабінеті міської ради.

Не дивно, що після усього, покидаючи кабінет міського голови, одна із активісток таки не втрималася і нагадала усім присутнім, що усе що людина робить має здатність повертатися до неї сторицею. і тут вже ніякі медалі не допоможуть…

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії