В УКРАЇНІ ЗРОСТУТЬ ЦІНИ НА СИГАРЕТИ

           

Як повідомив у ефірі ObozTV економіст Максим Праздников, згідно із зобов’язаннями, взятими Україною перед західними партнерами, у найближчі роки середня ціна за пачку сигарет буде доведена до європейського рівня. Тобто, щороку cигaрeти будуть дорожчати на 20-25%.
“Є підписані угоди, де прописані норми про те, що у нас протягом 4-5 років років буде постійно підвищуватися акциз на cигaрeти. Таким чином ціну на пачку ми доведемо до понад 100 грн…”, – повідомив він. До слова, план підвищення акцизів на тютюнові вироби впродовж 2018-2024 років Верховна Рада України підтримала ще 7 грудня минулого року.
Крім цього Праздников зазначив, що на сьогодні у сусідній Польщі ціна пачки cигaрeт в кілька разів вища, ніж в Україні і становить понад 100 грн.
Експерт прогнозує, що подібні заходи в сукупності з пропaгaндою здорового способу життя відлякають значну кількість українських курцiв (понад 20%) від згубної звички.
Тим часом експерти Українського центру контролю над тютюном прогнозують, що до кінця 2018 року ціни на сигарети зростуть приблизно на 6 грн і середня вартість пачки сигарет становитиме 29-30 грн.

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії