КОЖНА КУХАРКА ПОВИННА ВМІТИ…КЛАСТИ АСФАЛЬТ!

           

У Миколаєві. що на Львівщині, ремонтом міських доріг займається підприємство, основною діяльністю якого, як зазначається у його реєстраційних даних, є «діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування»…

Втім, пікантність цієї історії полягає ще й у тому, що зазначене підприємство зареєстроване на сина депутата Миколаївської міської ради, а при нагоді – голови бюджетної комісії Мирослава Конечного і, що цікаво, іноді він особисто займається ремонтними роботами.
Так, так, – ми не обмовилися, – народний обранець, озброївшись «пекельною машиною» для варіння смоли, шуфлею і шваброю, разом із сином латає дірки на миколаївських вулицях, а МКП «ЖКУ», звісно, їм за це справно платить.  Причому – платить не дешево.

Наприклад, як зазначається на єдиному веб – порталі використання публічних коштів «Edata», 20 червня вищезгаданим комунальним підприємством на рахунок ФОП Конечний О.М було перечислено 74 097.00 грн за «поточний ремонт дороги по вул Мазепи у м. Миколаїв, Львівської обл.дог№55 від 13.06.2018 …». Ще одна проплата на суму 88 009. 80 грн відбулася 3 серпня. Цього разу ЖКУ заплатило ФОП Конечний О.М аванс за капітальний ремонт дороги по вулиці Львівській (договір №95 від 31.07.2018 р. (див фото) Ну, а раз був аванс, напевно буде ще і кінцевий розрахунок?

 

Тим часом, як розповідають з обуренням місцеві водії, полатані абияк дороги людьми, які повинні займатися “послугами мобільного харчування”, не витримують навіть мінімального навантаження. І вже незадовго після ямкового ремонту  їх знову й знову доводиться латати і, відповідно, за усе це треба знову й знову платити.

Хоча… з  цим проблем напевно не буде, бо, як ми знаємо, батько ФОПівця очолює бюджетну комісію у Миколаївській міській раді. А оскільки дороги – то святе, і на їх ремонт бюджетних грошей традиційно – не шкодують, то голова комісії завжди зможе подбати, аби такі роботи, зокрема й на ФОП сина, фінансувалися справно. Ось і виходить у нас такий собі корупційний сімейний підряд, який і міська влада, і спеціально створена депутатська  комісія з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками, яку, до слова, очолює депутатка Лідія Осипівна Буфан, чомусь не помічають.

А між тим, на жаль, дороги у Миколаєві після ремонту бригадою «кухарів» кращими не стають. Більше того, судячи з їх стану, напрошується невтішни й висновок, що очевидно основна ціль «співпраці» влади, депутатів і їх родинних фірмочок з МКП «ЖКУ” –  не добрі дороги, а відмивання грошей. І це вже зовсім не жарти. Адже у Законі України «Про запобігання і протидію корупції” така “співпраця” кваліфікується як корупція.

Чи ні? Чи, може, хай працюють, бо “треба «своїх» підтримати!” У такому випадку з іронією хочеться сказати – якщо вже ФОП Конечний О.М такий майстер на всі руки, то хай займеться ще й хірургією, або стоматологією. Тут принцип роботи практично той самий – латай дірку і бери гроші. Адже у нашій державі повно прикладів, коли за файну зарплату «спеціалістами» стають навіть кухарки.

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії