ЧИ ЗАЛИШИТЬ МИКОЛАЇВ ЛИПІВКУ БЕЗ ВОДИ?

           

За борги Львів на 30 відсотків обмежив водопостачання Миколаєва. – Про це йдеться у листі (№357 від 18.09.2018р) МКП«Миколаївводоканал» Віри Гички до Тростянецької сільської ради Тростянецької ОТГ, Миколаївської РДА, Львівської ОДА та Миколаївської міської ради. (див фото внизу).

У зв’язку з цим, як зазначено у листі, з 1 жовтня, протягом місяця водопостачання у Липівці, яка, судячи з листа, і є винуватцем ситуації («ціна» питання, тобто заборгованості Липівки перед Миколаївводоканалом, – 75.8 тис. грн.), проводитиметься за напрацьованим графіком зранку – з 05.00 год до 10.00 год, ввечері з 17.00 до 22.00 год.
Однак і це ще не всі «несподіванки». Як зазначається у вищезгаданому листі, з першого січня наступного року (цитую) «МКП«Миколаївводоканал» відмовляється надавати (Липівці ред.) послугу із централізованого водопостачання і водовідведення. Дане питання буде винесено на чергове засідання виконавчого комітету Миколаївської міської ради”.
Тим часом голова Тростянецької ОТГ Олександра Леницька, на запитання, «як вирішуватимете ситуацію», повідомила, що до 1 листопада вони планують сплатити заборгованість, відтак, впевнені, що до кардинальних дій не дійде…

 

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії