«НЕДОЛЮБЛЕНА ШКОЛА» ПОТРАПИЛА У СЮЖЕТ ТЕЛЕНОВИН… АЛЕ ЧИ ЗМІНИТЬ ЦЕ СИТУАЦІЮ?

           

Після публікації «Недолюблена» школа, чи бездарне керівництво», або як журналісти школу інспектували», у якій висвітлено проблеми другої Миколаївської школи, ситуацією зацікавилися і львівські телевізійники з телеканалу НТА , які сьогодні, 13 вересня навідалися до Миколаєва для зйомки сюжету…
Про приїзд журналістів зі Львова у школі знали і готувалися. Як зауважили деякі батьки, – «напередодні навчальний заклад драяли, як ніколи». Та це зрозуміло, що з’їджені грибком стіни, обсипану штукатурку, непрацюючі туалети не так легко замаскувати, особливо, коли цілий третій поверх такий. Отож, телевізійники зняли те, що побачили. (див сюжет із 14.05 секунди) І тут вже ніяк  не скажеш, що хтось когось замовив, чи спеціально шукав найгірші «пейзажі», як про це висловилася одна з працівниць школи у соцмережах, коли появилася наша публікація.
На жаль, львівським колегам поспілкуватися із директором навчального закладу, або, хоча б з головою профспілки пані Зоряною Леськів, яка так щиро обурювалася нашою публікацією, так і не пощастило,  бо на момент їх приїзду жодного з вищезгаданих осіб у школі не було. Кажуть, – захворіли… І це вже зовсім не смішно, бо по – перше, дуже дивно, що так  раптово захворіли відразу двоє потрібних людей, а по друге – термін, наданий для усунення основних недоліків, збігає. Цікаво, хто має контролювати процес, якщо керівництво школи “ховає голову у пісок”?

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії