“ТУР de ДНІСТЕР” – ЦЕ БУЛО КРУТО!

           

Минулої суботи (08 вересня) ГО “Наша громада” зібрала у самісінькому ценрі Розвадівської ОТГ – найбільшому селі громади – Розвадові, усіх, хто любить активний відпочинок на захоплюючу велоподорож“Тур de Дністер” дорогами населених пунктів Розвадівської об’єднаної територіальнаої громади, які розташовані по обидва береги річки Дністер.
Як анонсувалося раніше, цей масовий захід активного дозвілля було організовано з метою популяризації нещодавно створеної Розвадівської ОТГ та її населених пунктів, а також – велотуризму та розвитку велоінфраструктури в громаді. Саме тому велопробіг і не планувався як змагання. Тобто в організованій колоні учасники могли рухатися в міру своїх сил і насолоджуватися поїздкою, мальовничими краєвидами та приємним спілкуванням.
А стартував “Тур de Дністер” після реєстрації, невеличкого інструктажу, де учасникам, які прибули з навколишніх сіл а також зі Львова, Жидачева та навіть з Рівненщини, ще раз нагадали про маршрут та повідомили про супровід з боку служб, які слідкуватимуть за правопорядком і станом здоров’я велосипедистів (в дорозі ж буває всяке) і отримання спеціального нагрудного значка – учасника туру.

…Вже з перших хвилин велопробігу велосипедити, відчули себе справжніми зірками. Адже усі, перехожі та й ті, хто працювали на полях, водії автівок, що траплялися їм по дорозі до фінішу, зустрічали їх привітними посмішками та підбадьорюючими вигуками чи сигналами клаксонів і це додавало сил навіть тим спортсменам, хто не був впевнений, що зможе доїхати до фінішу.

Прихильною до спотсменів виявилася й примхлива галицька погода. Відтак, відстань до першої зупинки. яка відбулася у сусідньому Верині, подолали швидко. А там – приємна несподіванка. На зустріч з гостями у центрі села зібралося багато місцевих жителів, а особливо дітей. Плакатами і вигуками люди вітали велотуристів.
«Було якось навіть незвично бачити стільки народу, – ділиться враженнями один з велосипедистів, який із сусіднього Миколаєва приїхав разом зі сином і дружиною. – Нас зустрічали плакатами, вітальними листівками та радісними вигуками, пригощали напитками і яблуками. Якщо чесно, – я неодноразово брав участь у подібних заходах у своєму місті, але такою організацією, на жаль, не можу похвалитися.» – підсумував розповідь мій співрозмовник і чомусь попросив не називати його імені.
Тим часом, підкріпившись і фізично, і морально, велотуристи вирушили до наступного пункту призначення – древнього села Крупське.

І знову – тепла зустріч, цікаве спілкування і так повторювалося у кожному наступному населеному пункті ОТГ – Черниці, Пісочній і, звісно ж, на фініші у Надітичах. І тут без перебільшення можна сказати, що усі 25 кілометрів маршруту, який учасники “Тур de Дністер” подолали за дві години, подарували кожному купу позитивних емоцій, захоплюючих вражень і незабутніх спогадів, які вже на фініші доповнилися ще й світлинами на згадку.
Завершальний акорд цього масового заходу активного дозвілля також не залишив нікого байдужим. Бо що може бути приємнішим та доречнішим після виснажливої подоожі, як порція духмяного і ситного куліша, дбайливо приготовленого активістами «Самооборони» на мальовничому березі Дністра, та малинових десертів, презентованих місцевим фермером!

Вже повертаючись додому, втомлені, проте ситі і щасливі учасники велоподорожі висловлювали організаторам побажання, що наступного року вони обов`язково хочуть  зустрітися ще. “Бо це було круто!”

Відтак, є надія, що цей захід, започаткований у Розвадівській ОТГ, стане традиційним, буде розвиватися і наповнюватися новим змістом і це привабить ще більше нових учасників… Ну, а ті, хто зареєструвався, але через якісь причини не зміг взяти участь цього разу. обов`язково надолужать втрачене.

 

 

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії