ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ – «ЗОРІ ЗВИТЯГИ»

           

Упродовж двох днів у Яворові проходили відкриті обласні військово-патріотичні змагання «Зорі звитяги», присвячені Дню Незалежності України.

У молодіжних змаганнях, серед дванадцяти команд – учасників взяла участь і збірна команда Миколаївського району, представлена Яриною Дудич, Яриною Соботик, Миколою Козарем, Олегом Ковалем, Максимом Підлужним, Мар`яною Паук, взяли участь команди Мостиського, Дрогобицького, Пустомитівського, Самбірського, Жовківського, Буського, Городоцького, Червоноградського, Жидачівського, Перемишлянського та Яворівського районів

Під час змагань молодь проходила силові випробування, зокрема, підтягування на перекладині, качання пресу, віджимання від землі; практичні вправи – вогнева підготовка, стрільба з пневматичної гвинтівки, розбирання-збирання зброї на час, метання ножів в мішень; домедичну підготовку – накладання джгута Ейсмарха та перенесення пораненого (командна естафета).

Організаторами змагань стала громадська організація «Українська Національна Самооборона м. Яворів» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА. Як повідомляється на офіційному сайті ОДА, Захід реалізовувся в межах конкурсу молодіжних проектів з обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 .

(фото із соцмереж)

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії