ДЕСЯТИКЛАСНИК З НОВОГО РОЗДОЛУ СТАВ ФІНАЛІСТОМ ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ «ШКОЛА УСПІХУ» ВІД KLITSHKO FOUNDATION

           

Віталій Корецький учень 10-го класу ЗОСШ5 з Нового Роздолу став одним із сотні школярів з різних регіонів України, які пройшли відбір у літню освітню «Школу успіху» від Klitschko Foundation, що під патронатом ЮНЕСКО ось уже восьмий рік поспіль збирає активних підлітків (50 дівчат і 50 хлопців віком 14-15 років) щоб дати їм можливість дізнатися про різномаїття професій, обговорити власні проекти з практиками, а також отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Ділячись враженнями Віталік зізнався: «Спочатку я навіть не здогадувався, що серед усіх претендентів на участь у проекті саме я пройду у фінал, а згодом ще й стану учасником “Школи Успіху” Klitschko Foundation». Згодом мені, як і решті учасників проекту, почали надсилати креативні завдання, які треба було вчасно виконувати. Загалом їх було п`ять і деякі були доволі важкі. Але мене завжди підтримувала, мотивувала і допомагала сім’я. Тож, завдяки цій підтримці, своїм старанням і наполегливості мені вдалося пройти випробування і потрапити до 50-ти обраних хлопців з різних куточків України.

А далі була столиця. – продовжує розповідь Віталік.Як я радів, коли відчув цю атмосферу, турботу і бажання бути кращим на проекті. Початок першого дня був насичений новими знайомствами з неординарними підліткам. Мої враження словами неможливо передати. Після знайомства із учасниками кожній команді призначили по 2 ментори – наставники, які допомагали і мотивували. Мої ментори суттєво і позитивно вплинули на створення мого власного проекту! І знаєте, найкрутішим на проекті були  не шикарні апартаменти і 5-ти  разове харчування, а атмосфера і оточення!

Протягом 10 днів (з 20 по 29 липня) під керівництвом менторів ми вчилися працювати у команді, планувати власні проекти, обговорюючи їх з відомими українськими бізнесменами і громадськими діячами.»

Крім цього, як повідомив юний лідер, – за час проекту його учасники відвідали офіси Winner, побували у одній з найкращих IT- компаній в Україні MacPaw, яка спеціалізується на розробці додатків для Mac, готували тістечка в кондитерському цеху БКК, вчилися проектному менеджменту, дизайн-мисленню та розвивали емоційний інтелект під час тренінгів від запрошених спікерів, дізналися про сучасне мистецтво в «ПінчукАртЦентр» та популярну науку в Експериментаніумі, пройшли уроки першої допомоги від клініки “Борис”, сексуального виховання від АНТИСНІД та тренінг із самозахисту. До речі, кожен ранок в школі починався із зарядки.»

«Що навчив тебе цей проект»  – цікавимося. І хлопець впевнено відповів: «Бути лідером серед свого оточення, бути корисним для суспільства, досягати цілей і боротися за свою мрію. Також навчив створювати і правильно організовувати власні проекти і тепер моя ціль – після проекту організувати власний проект, який змінить світогляд моїх ровесників.Мій проект допоможе  їм у самореалізації і можливо хтось із моїх майбутніх випускників стане учасником “Школи Успіху”. Крім того, завдяки ШУ у мене збільшився багаж знань і умінь, які пригодяться у майбутньому у реалізації моїх цілей та мрій. Звісно,що з віком мої мрії та цілі кардинально зміняться, але на даний момент моя кінцева мрія – бути успішною людиною. А ще є мрія, яку я обов’язково реалізую, – це навколосвітня подорож.»

 

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії