ЗАХОПЛЮЮЧА СПОРТИВНА ПОДІЯ У РОЗВАДІВСЬКІЙ ОТГ! ВЕЛОПРОБІГ «Тур de Дністер»!(відео)

           

08 вересня 2018 року ГО “Наша громада” запрошує усіх, хто любить активний відпочинок на велопробіг “Тур de Дністер”, маршрут якого проляже дорогами Розвадівська об’єднана територіальна громада .

Як розповіли в оргкомітеті, метою цього заходу є популяризація Розвадівської ОТГ, популяризація велотуризму та сприяння розвитку велоінфраструктури в громаді. Саме тому велопробіг не буде відбуватись як змагання.

А стартуватимуть учасники велопробігу у найбільшому населеому пункті громади – Розвадові. Далі – їхатимуть дорогою, що з`єднує усі села, які, до речі, лежать на березі річки Дністер, і які об`єдналися у Розвадівську ОТГ. Тобто, під час туру велосипедисти об`їдуть з двох сторін ту частину русла Дністра, яка протікає через ОТГ, що дасть їм змогу насолодитися місцевими мальовничими краєвидами, краще ознайомитися з особливими місцями.
Фінішуватимуть учасники «Тур de Дністер» у найменшому населеному пункті громади – селі Надітичі, де на березі Дністра їх чекатиме смачний козацький куліш та цікава розважальна програма.

Для участі у велопробігу слід зареєструватися, заповнивши форму:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfekmp63c1s7hDCT…/viewform…

Вік учасників від 14 років. наявність велосипеда – обов`язкова. До слова, до участі в турі вже зголосилося понад тридцять любителів велоспорту. Серед них – представники турклубу «Манівці» та чемпіон світу з велоспорту серед журналістів Йосиф Пазяк.

Безпеку учасників велопробігу забезпезпечуватимуть медики та правоохоронці.

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії