ДЕ «ТОНКО» ТАМ РВЕТЬСЯ або ЯК У МИКОЛАЄВІ ПРОГРАМУ “ПИТНА ВОДА” РЕАЛІЗОВУВАЛИ (відео)

           

У Миколаєві на Львівщині підрядник, який побудував водопровід за програмою «Питна вода на 2012 – 2020 роки у Львівській області», (кошторисна вартість – 931, 230 тис. грн) і замовником якого виступив Департамент житлово-комунального господарства Львівської ОДА, власним коштом замінив вже встановлені неякісні труби.

Не минуло ще й року, як новий водопровід у Миколаєві на вулиці Шевченка здали в експлуатацію, а споживачі води вже вісім(!) разів залишалися без водопостачання через пориви труб. Останнє аварійне відключення води сталося наприкінці липня. Причому, –  усунення аварії затягнулося настільки, що перед владою постало питання, по – перше, – про забезпечення мешканців питною водою (адже вода у місцевих криницях не придатна до споживання), а по – друге – про заміну ймовірно «неякісних» труб, які надто часто рвуться, з чим, власне, чиновники й звернулися до підрядної організації ТзОВ Компанія «Комунальник».

На сьогодні, як свідчать фото і відеоматеріали, зроблені депутатом Миколаївської міської ради Андрієм Баранецьким, підрядник вже почав роботи із заміни «неякісних труб». Роботи, як запевняють миколаївчан у коментарях в соцмережах представники влади, здійснюються коштом організації – підрядника. От тільки не зрозуміло, за чий кошт відновлюватимуть новеньку, щойно покладену по «новому» трубопроводі бруківку, яку на місцях приєднання будинків до центрального водопроводу знову зняли через вищезазначені земляні роботи? І найголовніше, – де гарантія, що ситуація не повториться? Адже працюють горе-будівельники д-у-уже неохоче.

За інформацією, наданою на наш інформаційний запит Департаментом розвитку та експлуатації житлово – комунального господарства Львівської ОДА, будівництво водопроводу, в рамках програми «Питна вода на 2012 – 2020 роки у Львівській області» (див. документи внизу), начебто здійснювалося під технічним та авторським наглядом, відтак, і за якістю куплених труб, і за процесом будівництва було кому наглянути. Звісно, що й у звітній документації написано усе як треба. Та чи відповідає написане зробленому? Чи будуть відповідати за винні?

Небайдужі мешканці, які весь час слідкували і продовжують слідкувати за роботою будівельників, і, бувало, навіть робили їм зауваження, кажуть, що дуже у цьому сумніваються і навіть висловлюють припущення, що порушень при будівництві було більше ніж достатньо (саме тому й ставалися аварії)…

Але оскільки після закопування труб щось довести доволі важко, та чи і варто, адже підрядник взявся усунути недоліки, – не будемо гадати як воно буде далі і просто дочекаємося завершення робіт. Хоча і цей процес, на думку мешканців, дуже затягнувся. «…Дістали так, що нервів не хватає. Майже три тижні без води! Це ж дурдом…» – обурюються люди і обіцяють телефонувати на урядову гарячу лінію. І їх можна зрозуміти – бо коли на вулиці спекотне літо, обходитися лише привізною водою дуже некомфортно.

До речі, ситуації, коли мешканці Миколаєва у літню спеку надовго залишаються без води, у місті трапляються не вперше, але замість того, аби глобально вирішити проблему (адже система водопостачання дуже стара) влада завзято кладе бруківку…

 

 

 

 

 

 

 

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії