МИКОЛАЇВСЬКІ ДЕПУТАТИ «УТОЧНИЛИ» ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ РОДИЧАМ МЕРА, ЗБІЛЬШИВШИ ЇЇ МАЙЖЕ ВДВІЧІ…

           

Під час останньої сесії, яка, нагадаємо, у Миколаївській міській раді відбулася ще наприкінці червня, народні обранці великодушно проголосували за проект рішення «Про внесення змін в рішення Миколаївської міської ради та уточнення площі земельної ділянки…», яка належить близьким родичам міського голови А. Щебеля.

Варто зазначити, що зазначеним рішенням депутати так «уточнили» ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що вона із 0, 0430 га збільшилася до площі 0, 0739 га. (див. проект рішення на фото).

Крім того, як розповіли виданню опозиційні депутати Миколаївської міської ради, на цьому ж зібранні була спроба прийняти ще кілька доволі цікавих «земельних» рішень. Наприклад «Про погодження ДП «Стрийське лісове господарство» надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)», яким ДП «Стрийське лісове господарство» матиме змогу отримати у постійне користування 82,000 гектари землі за межами населеного пункту. (див фото)Цікаво, що на цих землях вже діє рішення про попередню згоду міської ради на розроблення гірничого відводу ТзОВ «Агробудсервіс» (Онур) під розширення південно –Тростянецького піщаного кар`єру.

І ще одне – «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні)». Ви тільки уявіть земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 1,4690 га (кадастровий номер 4623010100:01:010:0039) промислового призначення за адресою м. Миколаїв, вул Лисенка хочуть виставити на торги за ціною 869 795, 00 гривень, тобто по 59, 21 грн за квадратний метр! Напрошується запитання – а чи не продешевили? Чи, може, хтось зі «своїх» накинув оком на цю ділянку?(див рішення)

Тоді ці рішення не набрали необхідної кількості голосів. Проте, не виключено, що їх знову спробують винести на сесію, адже такі проекти рішень просто так не виникають, і тоді місто може багато що втратити. 

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії