ВОЛОДИМИР ТРУШ СТАВ ПОЧЕСНИМ НОВОРОЗДОЛЯНИНОМ…ПОСМЕРТНО

           

За рішення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста
Новий Розділ» Трушу Володимиру Васильовичу» новороздільські депутати проголосували під час сесії Новороздільської міської ради, яка відбулася наприкінці липня.

Прийняте рішення стало можливим завдяки клопотанню педагогічного та учнівського колективів НВК імені Володимира Труша, факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені І.Франка та відомих громадських діячів.
Після оприлюднення рішеннядані про почесного громадянинавнесені до Книги пошани міста, а родичі новочасного українського героя отримають спеціальні відзнаки.

ДОВІДКА: Володимир Труш народився 10 вересня 1977 року в Новому Роздолі У 1984—1994 роках навчався у Новороздільській ЗОШ № 1. У 2000 році закінчив філологічний факультет Львівського національного університету, вступив до аспірантури, яку закінчив у 2004 році

Був представником факультету культури і мистецтв у страйковому комітеті університету під час Революції Гідності.

6 лютого 2015 року був мобілізований до лав ЗСУ та призначений на посаду заступник командира 12-ї механізованої роти по роботі з особовим складом 4-го механізованого батальйону 24 ОМБР. Виконував бойові завдання в районі «Бахмутської траси», — на околицях Гірського та біля Новотошківського.  Із червня 2015 року, разом із батальйоном, переведений в новостворену 53-ю окрему механізовану бригаду. Батальйон передислоковано в місто Авдіївка, яке знаходиться неподалік Донецького аеропорту.

Загинув 31 жовтня 2015 року під час виконання бойового завдання разом із капітаном Віталієм Кравченком у лісі між Авдіївкою та об’їзною дорогою Донецька (неподалік від “Царської охоти”), підірвавшись на вибуховому пристрої з «розтяжкою».

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії