МАШИНУ – СМЕРДЮЧКУ НЕ ПРОПУСТИЛИ. ЗА НІЧ СМЕРДІЛА ВСЯ ДОРОГА ДО СМІТТЄЗВАЛИЩА (відео)

           

Пильність активістів, які контролюють кількість завезеного сміття на миколаївське сміттєзвалище не завжди винагороджується позитивно…

Вчора ввечері, як розповіли учасники чергування, вантажівка з смердючим гноєм (інакше це важко назвати) з вагою, яка перевищувала норму вже завезеного сміття, намагалася заїхати на об`єк. Але… не вдалося. Водієві довелося чекати аж до ранку. Ну і активісти також вимушені були всю ніч нюхати нестерпний сморід, який розносився довкіллям, а смердюча рідина, яка невпинно стікала з машини, за ніч дотекла майже до будівлі ДАІ, що знаходиться десь за півкілометра від сміттєзвалища… Уявляєте, який це був потік?

Андрій Баранецький, який зняв усе те на відео, розповів, що мало не зомлів від смороду, поки стояв біля машини. Цікаво, а як водієві ночувалося в тих “ароматах?”

Скажете – жорстоко? Та ні! Водії тепер добре думатимуть чи їхати проти ночі, сподіваючись, що пильність активістів послабшала. До речі, зранку машина – смердючка, розвантажившись – поїхала, не пройшовши належної санобробки. Адже спеціального пропускника (дератизаційної ями) там і досі нема! Точніше, – вона була, але хтось її успішно закопав.

посилання на відео у ФБ:

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії