УЧАСНИКИ АТО ТА ЇХ РОДИНИ ПОМОЛИЛИСЯ ЗА МИР В УКРАЇНІ

           

Нещодавно учасники спільноти сімей ветеранів та добровольців АТО з Нового Роздолу здійснили духовну мандрівку до святинь у селі Розгірче на Стрийщині, аби помолитися за мир в Україні.

Разом із отцем Іваном Рибком, паломники спочатку відвідали місцевий храм Святого Миколая, початок діяльності якого датується 1910 роком, де його адміністратор отець Михайло Романчук розповів про історію церкви та її стародавнього розпису. А особливо цікавими були історії про цінні старовинні ікони, зокрема, й про чудотворний образ святого Онуфрія, (кінець XVII – поч. XVIII ст.), який раніше зберігався у каплиці (колишній жіночий монастир).

Далі, паломники побували у дерев’яній каплиці, де є репродукція образу святого Онуфрія і засувна ікона Вознесіння (1806 року), яка виконувала функцію захисту чудотворної ікони св. Онуфрія.

Під час подорожі її учасники отримали також чудову нагоду помилуватися неймовірними краєвидами місцевої природи та автентичністю скельно-печерного монастиря, які зачаровували неповторною красою та унікальність.

(фото із соцмереж)

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії