У РУДНИКАХ МЕДИЧНА РЕФОРМА ТРИВАЄ ПОВНИМ ХОДОМ

           

Головний лікар, сімейний лікар сільської лікарської амбулаторії села Рудників Миколаївського району Олег Стецишин одним із перших у Львівській області набрав максимальну кількість пацієнтів.

Про це повідомила головний лікар Миколаївського району пані Ірина Хрущ. Вона також зауважила, що незважаючи на те, що двохтисячний мінімум для одного лікаря у Рудниках – це лише половина населення, без медичного супроводу не залишиться ні один мешканець, оскільки з серпня на роботу у Рудниківській амбулаторії з декретної відпустки виходить ще один спеціаліст.

Щодо фінансування, – то на обслуговування кожного пацієнта передбачена сума, – відповідно до вікової категорії. Зокрема, на дітей віком до п’яти років держава передбачила 1480 гривень на рік, від шести до 18 — 814 гривень. За пацієнтів віком від 18 до 39 років — 370 ривень, від 40 до 64 років — 444 гривні., а за осіб старше 65років— 740 гривень. Ці гроші, як ідеться у роз`ясненні МОЗ, це не тільки зарплата лікаря. Сюди входить також зарплата медсестри, закупівля медикаментів, необхідного обладнання, транспортні витрати, поточні ремонти і інші видатки.

До слова, на Львівщині декларації на медичне обслуговування, як зазначається в інформації на офіційному сайті Львівської ОДА, вже підписали близько 700 тисяч жителів області.

(фото із соцмереж)

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії