КРАДУТЬ НАВІТЬ У МОРЗІ

           

У Новому Роздолі «мисливці» за металом обікрали місцевий морг та інфекційне відділення міської лікарні.

Як повідомляє відділ комунікації Головного управління Національної поліції у Львівській області, 11 липня до правоохоронців Новороздільського міського відділення поліції  з лікарні надійшло повідомлення про крадіжку з території медичного закладу, який знаходиться на вул. Винниченка, 37.

За інформацією заявників зловмисники викрали кілька метрів труби з каналізаційного  колектора інфекційного відділення та частину парапетної бляхи з приміщення моргу.

Загальна кількість викраденого та сума збитків ще встановлюється, а тим часом за фактом злочину відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 185 КК України (Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, – карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк).

До слова, крадіжки металу у Новому Роздолі не є рідкістю. Вберегти комунальне майно не вдається навіть за наявності у місті камер відеонагляду. І це дуже прикро, бо таке нахабство злочинців призводить не лише до матеріальних збитків, але й до загрози життю та здоров`ю новороздолян. Приміром наприкінці червня, через вкрадену кришку з каналізаційного люка (таких крадіжок – десятки і комунальники вже втомилися писати заяви у поліцію), який тимчасово прикрили дерев`яним щитом, провалився десятирічний хлопчик…

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії