НА ТЕРЕНАХ РОЗВАДІВСЬКОЇ ОТГ ПЛАНУЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО ВІТРОВОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ (відео)

           

Про це, під час громадських слухань, які минулої неділі, 8 липня, відбулися у Розвадові, місцеву громаду проінформував голова ОТГ Роман Сидор.

Він також зазначив, що німецько – польське підприємство із німецьким капіталом  давно приглядалося до пагорбів у Розвадові, які розвадівчани називають «дуброва», робили дослідження, складні розрахунки і прийшли до висновку, що там найкраще місце, де можна побудувати вітрову електростанцію. Відтак підприємство звернулося до сільської ради із проханням виділити земельну ділянку. Місцевим депутатам така ідея сподобалася і вони її охоче підтримали. А ось що скаже громада?

Аби ввести людей у курс справи, голова ОТГ Роман Сидор  розповів, що така інвестиція буде приносити стабільний дохід у бюджет ОТГ, а земля, на якій хочуть будувати – й так не використовується через складний ландшафт. Він також зазначив:

«Під один вітряк їм треба один гектар землі. Там залиється величезна бетонна подушка, пізніше буде встановлена труба на яку буде прикріплений вітряк. Інвесторам імпонує те, що у тому місці є де підключитися  – з одного боку завод залізобетонних конструкцій, з іншого боку – силікатний… Тобто – вони не нестимуть лишніх затрат, на комунікації».

Далі він повідомив, що аби погодити детальний план, питання, крім підтримки депутатів, мусить пройти громадські слухання. Простіше кажучи, відповідно до Законодавства, підприємці повинні отримати згоду громади на таке будівництво.

Розвадівчанам ідея сподобалася і вони майже одноголосно проголосували за вітрову електростанцію. Отож, якщо усе вдасться, бюджет Розвадівської ОТГ матиме стабільний відсоток від вартості проданої за «зеленим тарифом» електроенергії.

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії