ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ У РОЗВАДОВІ – ДРУГА СПРОБА

           

Громадські слухання з приводу питання ТзОВ «ЗЕТ-Галичина», які згідно з оголошенням у районній газеті “Громада”, мали відбутися 1 липня у Народному домі села Розвадів, – не відбулися, оскільки, як повідомила секретар Розвадівської сільської ради Христина Огоновська на сторінці у соцмережах, вони були перенесені на 17 годину 8 липня.

Щоправда, дочекатися від пані Огоновської пояснення про те, чому слухання перенесли, – так і не вдалося. Натомість на офіційному сайті Розвадівської ОТГ в оголошенні, розміщеному ще 20 червня за підписом голови ОТГ Романа Сидора, під заголовком “Громадське обговорення 08.06.2018” (тут зверніть увагу на дату!), вдалося дізнатися про те, що на громадське обговорення 08 липня 2018 року крім питання «Про діяльність ТзОВ “ЗЕТ Галичина” мешканці громади, згідно з порядком денним зібрання, також говоритимуть «Про виділення земельної ділянки для будівництва амбулаторії медичної практики та сімейної медицини» та «Про погодження генерального плану с.Розвадів в частині вулиці Сагайдачного.

Варто зауважити, що сам факт винесення на громадське обговорення питання про «Про діяльність ТзОВ “ЗЕТ Галичина” викликав неабиякий резонанс серед розвадівчан. Адже, як ми вже повідомляли раніше, на громадських слуханнях у 2017 році люди висловили категоричне «ні» будь – якому хімічному сусідству поряд з їх населеним пунктом, відтак – оголошення про чергові громадські слухання дуже здивувало людей. Тим більше, що підприємство вже має дозвіл на шкідливі викиди…

Втім, знаючи нашу державну систему, – дозвіл на викиди – це, погодьтеся, не така вже й проблема для грошовитих бізнесменів. А ось інший факт, пов`язаний із виготовленням дозвільної документації, можливо, зацікавить і правоохоронні органи. Річ у тому, що для виготовлення проектної документації ТзОВ «ЗЕТ-Галичина» ймовірно подало проектантам інформацію про те, що на місці, де вони планували будівництво складів рідкої хімічної продукції, раніше працювало подібне підприємство. Тож і не дивно, що у всіх дозвільних документах ідеться не про будівництво, а про технічне переоснащення. Хоча це – цілковита маячня…

Є свідки, є документи (у Розвадівсьткій сільраді вони також повинні були зберегтися), що ані рідких міндобрив, а тим більше – обладнання для їх виготовлення, ані будь – яких їнших хімічних речовин там ніколи не було. Тому, зважаючи на серйозність намірів “інвестора”, а також на його методи роботи, розвадівчанам таки варто настоювати на своєму і не допустити встановлення «бомби сповільненої дії» по сусідству з житловим масивом, бо раз підприємці допускають халатність у своїх діях під час будівництва, то чого чекати від них, коли вони запрацюють?

(фото для привернення уваги)

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії