ХОТІЛИ КРАЩЕ, А ВИЙШЛО…ЯК ЗАВЖДИ

           

У Малій Горожанні (Миколаївський район на Львівщині) місцева школа, як стверджують тамтешні селяни, вже місяць під дощами і вітрами стоїть без даху І люди побоюються, що якщо негайно не звести покриття, споруда почне руйнуватися...

Цікаво, що без даху, зазначений освітній заклад опинився не через стихійне лихо, а з допомогою «спеціалістів» , які завдяки конкурсу, проведеному Миколаївським районним відділом освіти, були обрані для освоєння у коштів, передбачених на новий дах для Малогорожаннівської школи.

Варто зазначити, що ці кошти освітній заклад чесно виборов у обласному конкурсі проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік (за його умовами частину коштів надала Львівська обласна рада, а іншу частину профінансували на місцевому рівні.) Відтак, після закінчення навчального року, а точніше 4 червня 2018 року, підрядник – переможець ФОП “Гураль Василь Ярославович” підписав з Миколаївським районним відділом освіти угоду на виконання робіт вартістю майже триста тисяч гривень і відразу ж приступив до роботи. «…Старий шифер з тріском полетів донизу…» – написала у соцмережах небайдужа миколаївчанка Оксана Синенько. А потім усе накрили тоненькою плівочкою і… усе затихло. «От і далі стоїть Малогорожанківська ЗОШ, відкрита всім погоднім примхам, а нове перекриття не їде і не їде», – написала активістка.

А найприкріше у цій історії те, що у шкільних класах вже поробилися ремонти, а через відсутність перекриттят негода звела нанівець усю роботу, адже на стінах у деяких касах появилися водяні підтьоки, штукатурка намокла.

Голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький про ситуацію знає і на наше запитання  – «що далі?» повідомив, що з підрядником вже ведеться розмова, де питання стоїть руба – або той негайно береться за роботу, або договір буде розірвано.  Більше того, мова йде про те, аби підрядник,окрім виконання основних робіт (зведення даху) ще й усунув наслідки негоди у класах. Бо, як справедливо зазначають сільські люди, не можна було починати таку роботу не заглядаючи на прогноз погоди і, тим більше, не маючи необхідних матеріалів.

Як вдалося з`ясувати на 5 липня, підрядник розпочав будівельні роботи.

(фото із соцмереж)

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії