У РОЗВАДОВІ ЗНОВУ ГОВОРИТИМУТЬ ПРО РІДКІ МІНДОБРИВА

           

У неділю 1 липня о 17 годині в Народному Домі Розвадова, відбудуться громадські слухання з приводу питання ТзОВ «ЗЕТ-Галичина».-повідомляється в оголошенні, опублікованому у районній газеті “Громада”.

Ще два роки тому жителі села Розвадів дружно виступили проти незаконного будівництва регіонального складу рідких мінеральних добрив на території колишніх гаражів колишньої «Сільгоспхімії», що діяла на землях Розвадівської сільської ради.
Тоді, відреагувавши на скарги розвадівчан, ряд служб підтвердили незаконність розпочатого будівництва та – неприпустимість порушення санітарних зон для зазначеного виду діяльності, а також оштрафували підприємство та його керівника за незаконні дії.

Однак, незважаючи на небажання місцевої громади мати по сусідству із житловими будинками цистерни з речовинами, які містять аміак, фірма не здалася і таки продовжила будівництво, змінивши його параметри у частині потужності. Крім того, судячи з документів, які нашому виданню вдалося роздобути, з`ясувалося, що виявляється, ТзОВ «ЗЕТ-Галичина» не будує цілком новий об`єкт, а здійснює «технічне переоснащення складу добрив» (якого, як розповідають місцеві люди, там ніколи не було). А найголовніше – підприємство вже має дозвіл на шкідливі викиди (див фото внизу), що також ніяк не в`яжеться із результатом громадських слухань, які відбулися у 2017 році і під час яких начальник відділу екологічної експертизи, нормування атмосферного повітря та поводження з відходами Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Н. Сорока запевнив присутніх, що видавати дозвіл на викиди шкідливих речовин в атмосферне повітря вони можуть виключно за умови згоди громади. «Поки не буде досягнуто згоди між громадою села та забудовником, видача такого дозволу є неможливою» – зазначив пан Сорока.

Отож, про що збираються говорити «інвестори» (тепер вони так себе називають) почуємо вже у неділю.

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії