ЗМІНЕНО ДАТУ ПОДАННЯ ПОКАЗНИКІВ ЛІЧИЛЬНИКІВ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ

           

Як повідомляє прес-служба «Львівобленерго» з червня , для індивідуальних споживачів електроененргії змінюється час подачі показників лічильників обліку.

Відтепер показники лічильника потрібно подати станом на 1 число місяця протягом п’яти календарних днів. Тобто за червень абоненти повинні прозвітувати про використану електроенергію з 1 до 5 липня включно.

Такі зміни, – зазначається у повідомленні, – пов’язані з новими «Правилами роздрібного ринку електричної енергії», затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Подати показники лічильника побутові клієнти «Львівобленерго» можуть різними способами, зокрема, в онлайн-сервісі «Персональний кабінет», на електронну пошту pokaz@loe.lviv.ua, надіславши повідомлення у форматі «Десятизначний код{пробіл}Показник», у кол-центр «Львівобленерго» за цілодобовим, безкоштовним номером телефону 0-800-50-15-68, в тому числі без з’єднання з працівником кол-центру, за допомогою SMS на номер 5068, надіславши повідомлення у форматі «Десятизначний код{пробіл}Показник» (SMS-повідомлення згідно з тарифами мобільного оператора).

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії