НЕЛЕГАЛЬНУ АЗС ВИЯВИЛИ У НОВОМУ РОЗДОЛІ

           

21-22 червня під час комплексу заходів щодо детінізації ринку підакцизних товарів  оперативники головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області у Новому Роздолі виявили підпільну АЗС.  

Як повідомляє прес-служба ДФС у Львівській області, – перевірки здійснювалися у трьох районах Львівщини.Ввідтак, крім Нового Роздолу, діяльність підпільних АЗС, на яких здійснювалась незаконна реалізація необлікованих підакцизних товарів (дизпалива) сумнівного походження без відповідних дозвільних документів, було виявлено також у Трускавці та в селищі Мелехів Жовківського району.

Внаслідок оперативних дій працівниками ГУ ДФС у Львівській області, було описано та вилучено три автозаправних комплекси орієнтовною вартістю 300 тис.грн, а також понад 19,3 тонн дизельного палива орієнтовною вартістю 580 тис. грн.

Стосовно правопорушників складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП, матеріали яких скеровано до суду для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії