КРИНИЦЬКА ШКОЛА БІЛЬШЕ НЕ ФІЛІЯ?

           

Майже рік тому жителі села Криниця, заблокувавши дорогу Трускавець – Пісочна, мітингували проти прийнятого Миколаївською районною радою рішення про функціонування опорних шкіл та їх філій, яке, на думку селян, може стати причиною закриття місцевої школи.

Як пригадують наші постійні читачі – протести не допомогли і боротьба за право на освіту, після детального вивчення справи юристами, які знайшли цілий ряд суперечностей із законодавством, перейшла у режим судових тяжб. Зокрема, до Львівського окружного адміністративного суду звернулася представниця місцевої громади, депутатка Миколаївської районної ради Оксана Вдовичин, аби визнати протиправним та скасувати рішення Миколаївської районної ради № 185 «Про заходи щодо забезпечення функціонування Більченського навчально-виховного комплексу (загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад)». 28 листопада 2017 року було призначено перше засідання  у справі під головуванням судді Н.А Кухар. …

Судовий розгляд тривав більше як півроку, а 11 червня 2018 року позов, щодо визнання недійсним Рішення № 172 (від 27 квітня 2017р.), прийнятого Миколаївською районною радою (на підставі роботи конкурсної комісії), згідно якого, Більченському НВК присвоєно статус опорного з філіями: Криницька ЗОШ І-ІІ ст.ст. та Болонської ЗОШ І – ст. – задоволено.

Про це депутатка написала на своїй сторінці у соцмережі фейсбук. Також вона подякувала усім, хто причетний до цієї перемоги: «Насамперед дякую суду за об’єктивний розгляд! Велике дякую Ihor Burak , Володимир Паньків, Василю Михайловичу (наш юрист) – без Вашої допомоги ніяк! Слова вдячності активним і небайдужим жителям за моральну і фінансову підтримку – минулий рік був нелегким для всіх – це спільна заслуга!»

Про наміри оскаржувати це рішення інформації, наразі, – нема.

(архівне відео протесту)

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії